Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tragedia z 20 % mozeeee bedzie :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam 38 procent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam jakieś 80 %może troche więcej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
64 % przy pomyslnych lotach sie uskrobie to i tak niezle jak na moje (nie) umiejetnosci matematyczne ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wychodzi mi jakies 84%, ale jak na taka prosta mature to moglo byc lepiej ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma ktoś może adres do stronki z odpowiedziami z dzisiejszego testu?? proszę o wysłanie na moje gg 3499604 linku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam około 70 % zamknięte były banalne... a otwarte były trochę podchwytliwe, i tak np. zadania które myślałam że mam dobrze, mam źle. A tam, do przeżycia :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam zle zadania z wykazaniem trojkatow i pol tam gdzie nalezalo wyznaczyc druga prosta, poza tym raczej wiekszosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super Około 90% będzie na bank xD Maturka była banalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUZWA LUDZIE ! zamknijcie sie wreszcie a tym jaka to ta matura nie byla banalna ;\ bo cos takiego dadza w maju ze sie zesracie ze strachu ;/ ale to tylko dlatego ze teraz podniecacie sie jej latwoscia ;\ deb***izm ;\
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli ktos myslal na maturze to byla latwa, nie warto sie zbytnio stresowac przed prawdziwa matura, to matma podstawowa wiec nic trudnego w niej byc nie moze, no chyba ze ktos nie uczy sie w ogole z matmy- takim ludziom zyczmy duzo farta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej ma ktoś może odpowiedzi z dzisiejszej maturki?? Ogólnie łatwa ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Matury najlepiej uczyć się z dobrego Repetytorium i Vademecum. Polecam też arkusze egzaminacyjne oraz testy z ubiegłych lat... - matury.info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...